ირაკლი კირცხალია გახარიას პარტიის წევრებს: ოჯახურ ღირებულებებზე კანონის განხილვას გაურბიხართ, დღეს ოჯახურ ღირებულებებზე ქადაგებთ, ეს არის თქვენი სახე, ეს არის დავალებები, რაც მოგდით
ირაკლი კობახიძე: მესამე და მეოთხე ბავშვის შობადობის ნაწილში 2014 წლიდან არის მომატებული მაჩვენებელი და სტაბილურად არის მაღალ დონეზე შენარჩუნებული, მკვეთრად იკლებს პირველი და მეორე შვილის შობადობის მაჩვენებელი, აქედან კიდევ ერთხელ ჩანს, რომ სოციალური მიზეზი ამას არ აქვს, გვაქვს სერიოზული მსოფლმხედველობრივი გამოწვევა
ირაკლი კობახიძე: პირველადი ანალიზით გამოვლინდა, რომ სოციალური დახმარების მიმღებთა შორის 8% არის შეძლებული
ირაკლი ჩიქოვანი: დაბადების დღეს ვულოცავ ჩვენი სამშობლოს გამორჩეულ პატრიოტს - ბატონი ბიძინა დღესაც, საკუთარი მაგალითით, მონდომებითა და შეუდარებელი სიმტკიცით არის ჩვენი ქვეყნის მშვიდობისა და სტაბილურობის გარანტი
ჟენევაში სამმხრივი მოლაპარაკებების ახალი რაუნდი დასრულდა - ვლადიმერ მედინსკიმ მას „რთული, მაგრამ საქმიანი“ უწოდა
ირაკლი კობახიძე: კერძო სექტორში დეკრეტული შვებულების საკითხი, ვფიქრობ, უკეთ მოწესრიგებას საჭიროებს და მზად ვართ, ეს საკითხი აქტიურად განვიხილოთ კერძო სექტორის ჩართულობით
ირაკლი კობახიძე: მივიღეთ საკონსტიტუციო ცვლილებები, რომლითაც მთლიანად აიკრძალა უცხოელებზე სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის გასხვისება